Informace

Co je to ten Barcamp

Barcamp v našem hradeckém pojetí navazuje na mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů. Ctíme pravidlo, že promluvit na Barcampu může každý a vstup bude vždy ponechán bezplatný.

Našim zaměřením jsou digitální technologie a vývoj SW, osobní rozvoj, design, reklama, podnikání ale také netradiční postupy v různých oblastech lidského snažení. Snažíme se lidem ukázat, že spoustu věcí se dá dělat i jinak.

A když zapojíš svůj networking, můžeš navázat kontakty s novými lidmi, kteří ti mohou pomoci s tvým projektem nebo podnikáním.

Vstup na Barcamp je ZDARMA

Na Barcampu nebudeš platit žádné vstupné. Prostě je to zdarma a navíc na tebe za tuto “skvělou cenu” bude čekat bezva občerstvení po celou dobu konání akce a to už je dobrý důvod, proč přijít minimálně nakouknout.

Ušetřené peníze můžeš klidně hodit třeba do svého spořícího prasátka.

Přednášky

Letos budou přednášky tvořeny 30 minutovými bloky. Z toho bude mít každá přednáška časovou dotaci 20 minut + 5 minut bude na dotazy vztahující se k ní.

Zbylých 5 minut bude čas alokovaný na přesun do jiné přednáškové haly. S přesunem mezi přednáškovými halami měla vloni problém většina z nás a při různé časové dotaci přednášek to byla teprve výzva být někde včas.

Catering

Ten ani letos nebude během konference chybět. Spousta z vás si catering v předchozím ročníku pochvalovala, takže uděláme maximum pro to, abychom domluvili minimálně stejně dobrý.

Na místě by neměly letos opět neměly chybět bagety, ovoce, vafle, studené i teplé nápoje.

Kudy na Barcamp

Stejně jako každý rok se Barcamp Hradec Králové opět koná v prostorách kampusu Univerzity Hradec Králové. Pokud máš v mobilu nebo autě navigaci, stačí zadat přímo adresu univerzity, která je: Univerzita Hradec Králové, Hradecká 1249/6, 500 11

Otevřít na Google Maps

Přijedu vlakem, autobusem...

Ať už dorazíš vlakem na “Hlavní nádraží” nebo autobusem na “Terminál Hromadné Dopravy”, můžeš z obou zastávek využít MHD č.1, 9 nebo 24, které tě doveze na zastávku “Heyrovského” (cca 9min jízdy). Odtud budeš mít univerzitní kampus na dohled na druhé straně silnice.

Pokud bys na “jedničku” musel zbytečně čekat, naskoč klidně na MHD č.2 nebo 16, které tě zaveze na zastávku “Zimní stadion” (cca 10min jízdy), odkud po vystoupení půjdeš doleva přes most, projdeš kolem věděcké knihovny, za kterou už uvidíš univerzitu.

Kam na oběd?

Pokud tě catering na akci dostatečně nenasytí, tak v okolí místa konání akce se nachází několik restaurací, kde se určitě dobře najíš a ještě stihneš začátek odpoledního programu:

Kobyla (Restaurace)
www.kobyla-hk.cz
Restaurace s tankovým pivem RADEGAST 12°a klasickou českou kuchyní. Možnost využití posezení na venkovní zahrádce.

U Lva (Restaurace)
www.ulvahk.cz
Jedinečná plzeňská restaurace v Hradci Králové byla vybudována v roce 2008 v prostorách bývalého královéhradeckého pivovaru. Tankové pivo Plzeň 12° a široký výběr jídla

TelePizza (Rozvoz)
www.telepizza.cz/hradec-kralove
Pokud se ti z místa akce nechce odcházet, zapoj svůj networking, domluv se s pár lidmi a nechte si dovézt třeba pizzu.
Při objednání 6 a více pizz máte 40% slevu na celou objednávku, což už se vám vyplatí.

Doprovodný program

Během barcampu pro tebe bude připraven doprovodný program, který můžeš objevovat mezi přednáškami nebo když zrovna budeš mít čas.

Program budeme průběžně doplňovat s oznámením partnerů konference.

Hlavními partnery konference jsou

Dalšími partnery konference jsou

Mediálními partnery konference jsou: