Informace

Co je to Barcamp Hradec Králové?

Barcamp v našem hradeckém pojetí navazuje na mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů. Ctíme pravidlo, že promluvit na Barcampu může každý a vstup na akci bude vždy ponechán bezplatný. Našim zaměřením jsou především digitální technologie a vývoj SW, osobní rozvoj, design, reklama, podnikání ale také netradiční postupy v různých oblastech lidského snažení. Snažíme se lidem ukázat, že spoustu věcí se dá dělat i jinak. A když zapojíš svůj networking, můžeš navázat kontakty s novými lidmi, kteří ti v budoucnu mohou pomoci například s tvým projektem nebo podnikáním.

Vstup na Barcamp je ZDARMA!

Je to tak! Na Barcampu nebudeš platit žádné vstupné. Prostě je to zdarma a navíc na tebe za tuto “skvělou cenu” bude čekat bezva občerstvení po celou dobu konání akce a to už je dobrý důvod, proč přijít minimálně nakouknout.

Kudy na Barcamp?

Barcamp se letos opět koná v prostorách kampusu Univerzity Hradec Králové. Pokud máš v mobilu nebo autě navigaci, stačí zadat přímo adresu univerzity, která je:
Adresa: Univerzita Hradec Králové, Hradecká 1249/6
Tvoje chytré zařízení a řidičské zkušenosti už tě dovedou přímo na konferenci. Zaparkuj přímo na parkovišti před univerzitou . Případně o kousek dál naproti Fortuna Aréně (čti zimní stadion), parkovací dům (bývalý pivovar - placený, viz Parkovací dům Regiocentrum
V případě, že dorazíš vlakem na “Hlavní nádraží” nebo autobusem na “Terminál hromadné dopravy”, můžeš z obou zastávek využít MHD č.1, 9, 24 , které tě doveze na zastávku “Heyrovského” (cca 9min jízdy), odkud už budeš mít univerzitní kampus na dohled na druhé straně silnice. Pokud bys na “jedničku” musel zbytečně čekat, naskoč klidně na MHD č.2, 16 , které tě zaveze na zastávku “Zimní stadion” (cca 10min jízdy), odkud se po vystoupení vydáš doleva přes most, projdeš kolem věděcké knihovny, za kterou už najdeš univerzitní kampus.

Kam na oběd?

Pokud tě catering na akci dostatečně nenasytí, tak v okolí místa konání akce se nachází několik restaurací, kde se určitě dobře najíš a ještě stihneš začátek odpoledního programu:

Kobyla (Restaurace)
www.kobyla-hk.cz
Tankové pivo Radegast 12° a klasická česká kuchyně

U Lva (Restaurace)
www.ulvahk.cz
Tankové pivo Plzeň 12° a široký výběr jídla

TelePizza (Rozvoz)
www.telepizza.cz
Pokud se ti z místa akce nechce odcházet, zapoj svůj networking, domluv se s pár lidmi a nechte si dovézt třeba pizzu.
Při objednání 6 a více pizz máte 40% slevu na celou objednávku, což už se vám vyplatí.

Hlavní partneři

Další partneři

Mediálními partnery jsou

Barcamp Hradec Králové 2017

Pořádá "Spolek Barcamp Hradec Králové"