Partneři

Hlavními partnery konference jsou

Quadient (dříve GMC Software) se zabývá vývojem softwaru pro komunikaci firem s jejich zákazníky (personalizované dokumenty, e-maily apod.) do mnoha sektorů jako bankovnictví, pojišťovnictví, služby nebo zdravotnictví. Vývoj primárně sídlí v ČR (Hradec Králové, Olomouc, Ostrava), ale pobočky naleznete na celém světě, zejména pak v Evropě, USA, Kanadě, Latinské Americe, Asii a Austrálii.

Přejít na web Quadient

Spektrum vzdělávací činnosti zahrnuje obory ekonomické, informatické a manažerské na Fakultě informatiky a managementu, společenské vědy na Filozofické fakultě, učitelské a umělecké disciplíny na Pedagogické fakultě, přírodovědné a technické obory na Přírodovědecké fakultě a studia zaměřená na nejrůznější oblasti sociální práce v Ústavu sociální práce.

Přejít na web UHK

V MoroSystems věříme, že nejlepší řešení vznikají díky spolupráci lidí. Našim cílem je vytvářet prostředí, které spolupráci podněcuje. Od roku 2006 stavíme inovativní řešení na míru v oblasti systémů umožňujících spolupráci týmů nebo tok celosvětových platebních transakcí pro zákazníky jako eBay, T-mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf. Náš tým pracuje ze čtyř kanceláří v Hradci Králové, Brně, Praze a Bratislavě.

Přejít na web MoroSystems

Dalšími partnery konference jsou:

V eManu rozumíme chytrým zařízením. Umíme vymyslet a realizovat jak aplikaci pro mobil, tablet, web, auto a chytré zařízení, tak i komplexnější řešení. Pro české firmy i globální korporace. Naše produkty ušetřily miliony korun a denně je používají miliony lidí. V týmu je nás už víc než stovka a najdete nás jak v Evropě, tak v Severní Americe. Máme přes deset let zkušeností s vývojem, provozem, kvalitou, servisem informačních systémů i designem. Neustále se držíme na vývojářské špičce a nebojíme se nových výzev. Věříme, že můžeme lidem díky chytrým technologiím ulehčit a obohatit život. A to dává naší práci smysl.

Přejít na web eMan

Astratex je jeden z největších e-shopů se spodním prádlem v Evropě. I přesto, že pracujeme a žijeme online, většinu našeho týmu najdeš v Náchodě, stejně tak i centrální sklad, ze kterého obsluhujeme 7 evropských zemí. Ve světě e-commerce se pohybujeme už od roku 2000 a brzy jsme se dostali mezi špičky českých e-shopů. Dlouhodobě se nám daří a rychle rosteme. A pokud se k nám přidáte, můžete se v Astratexu potkat s více jak 180 specialisty, jako jsou produktoví manažeři, copywriteři, grafici, kreativci a marketingoví specialisti, datoví analytici, zákaznická podpora, logistici či IT lidé z vývoje i podpory.

Přejít na web Astratex

CleverMaps je především parta dobrých lidí, kteří chtějí mít ze své práce radost. Zakládáme si na ploché organizační struktuře, provázanosti týmů a sdílení know-how. Každý z nás se realizuje v tom, co ho baví a zajímá. V CleverMaps pracujeme na zajímavých projektech a máme prostor se dále posouvat a rozvíjet. Vyvíjíme cloudové aplikace vizualizující data nad mapami a poskytujeme další navazující služby. Pomocí chytrých aplikací zpřehledňujeme práci, přinášíme výrazné zjednodušení agendy a šetříme čas. Aplikace napomáhají lepšímu plánování, předcházení rizikům a dosažení vyšší efektivity. Díky jejich technologickému řešení mají uživatelé aplikací přístup k datům odkudkoliv. Působíme v oblastech správa majetku, infrastruktura, zemědělství a lokační analýza. Jestli hledáš práci, která má smysl, přidej se k nám.

Přejít na web Clevermaps

Pardubická firma Medoro se zabývá vývojem specializovaného softwaru pro zdravotnictví. Díky mnohaletým zkušenostem vyvíjí produkty, které jsou využívány na mnoha zdravotnických pracovištích. Tyto produkty se zabývají například radiodiagnostikou, zpracováním zdravotnických obrazových dat, podporou procesu přípravy cytostatik.

Přejít na web Medoro

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků.

Přejít na web Unicorn

Několik let jsme v agenturním a freelance světě naráželi na opakující se problémy. Byli jsme svědky zpožděných termínů, nedokončených projektů a vyhořelých členů posádky. Tyto problémy pramenily ze dvou věcí – špatné komunikace a nepořádku v informacích. Rozhodli jsme se, že vybudujeme Freelo – přístav pro všechny zbloudilé námořníky, kteří chtějí šetřit čas, nervy a peníze.

Přejít na web Freelo

Jsme jedna z nejrychleji rostoucích společností na světě a děláme cestování jednodušší a přístupnější pro všechny. Kiwi.com, dříve známé jako Skypicker, je internetová cestovní agentura s průlomovou technologií nazvanou Virtuální propojování, přičemž se soustředí také na jedinečnou zákaznickou podporu. Náš jedinečný kombinovaný algoritmus umožňuje našim zákazníkům kombinovat lety z nespolupracujících leteckých společností do jediného itineráře, což často vede k výrazným úsporám.

Přejít na web Kiwi.com

Roivenue pomáhá marketingovým profesionálům dělat kvalitní rozhodnutí v oblasti e-commerce. Přetaví data o marketingových investicích, chování zákazníků a obratu do zřetelných strategických rozhodnutí. Máme jedinečné know-how, které ve spojení s komplexními daty, používáme k řešení otázky alokace marketingového rozpočtu.

Přejít na web roivenue.com

Obecně prospěšná společnost SKOK do života poskytuje na území Hradce Králové kvalitní služby, které umožňují lidem s mentálním postižením získat sebedůvěru, samostatnost a odpovědnost, aby vnímali svůj život jako smysluplný a srovnatelný s životy ostatních lidí.

LADÍLNA je dílna s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s., která zaměstnává lidi se zdravotním postižením, převážně lidi s mentálním postižením, a nabízí kvalitní služby v oblasti úklidu, kancelářských prací a jednoduchých manuálních činností pro širokou veřejnost. Své služby poskytuje v Hradci Králové a okolí do 25 km.

Přejít na web skokdozivota.cz

Mediálními partnery konference jsou:

Pomáháme firmám a jednotlivcům, aby byli vidět nejen na Google Maps. Díky službě “Moje firma” na Googlu se můžete spojit přímo se svými zákazníky, ať už vás hledají v Mapách, ve Vyhledávání nebo na Google+. Virtuální prohlídka interiéru vaší firmy, restaurace, hotelů nebo prodejny je v dnešní době velmi atraktivní formou propagace. Díky business view vás zákazníci snadno najdou v mapách Google a to jak na PC, tak přímo z mobilu.

Přejít na web Tenvelkej.cz