Partneři

Hlavními partnery konference jsou:

Quadient (dříve GMC Software) se zabývá vývojem softwaru pro komunikaci firem s jejich zákazníky (personalizované dokumenty, e-maily apod.) do mnoha sektorů jako bankovnictví, pojišťovnictví, služby nebo zdravotnictví. Vývoj primárně sídlí v ČR (Hradec Králové, Olomouc, Ostrava), ale pobočky naleznete na celém světě, zejména pak v Evropě, USA, Kanadě, Latinské Americe, Asii a Austrálii.

Přejít na web Quadient

Spektrum vzdělávací činnosti zahrnuje obory ekonomické, informatické a manažerské na Fakultě informatiky a managementu, společenské vědy na Filozofické fakultě, učitelské a umělecké disciplíny na Pedagogické fakultě, přírodovědné a technické obory na Přírodovědecké fakultě a studia zaměřená na nejrůznější oblasti sociální práce v Ústavu sociální práce.

Přejít na web UHK

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků.

Přejít na web Unicorn

Dalšími partnery konference jsou:

Pardubická firma Medoro se zabývá vývojem specializovaného softwaru pro zdravotnictví. Díky mnohaletým zkušenostem vyvíjí produkty, které jsou využívány na mnoha zdravotnických pracovištích. Tyto produkty se zabývají například radiodiagnostikou, zpracováním zdravotnických obrazových dat, podporou procesu přípravy cytostatik.

Přejít na web Medoro

V MoroSystems věříme ve spolupráci lidí. Propojením excelentní týmové práce, technologií a know-how pomáháme lidem ve firmách zlepšovat spolupráci a zpracovávat data. Našim zákazníkům poskytujeme odborné konzultace v oblasti automatizace firemních procesů, dodáváme software na míru i vlastní produkty. Dlouhodobě nám důvěřují značky jako ebay, Axa, Wincor Nixdorf, AEVi a další.

Přejít na web MoroSystems

Mediálními partnery konference jsou: