Předchozí ročníky

Ročník 2019

Tento ročník jsme upekli s podtitulem Šestý smysl. I přes nádherné počasí se nás 12. 10. 2019 sešlo na přednášky nejen o AI a na afterparty pořád dost na to, abychom pěkně stmelili komunitu kolem Barcampu. Kdo nebyl, nechť přijde za rok! Fotky z celé akce i záznamy témat dáváme opět ke shlédnutí.

FotogalerieZáznam přednášekProgram konference

Ročník 2018

Další ročník s pořadovým číslem 5 ožil v Hradci Králové 13. 10. 2018. Celý ročník se nesl v duchu kultovního filmu s Johnnym pětkou z filmu Číslo 5 žije. A právě na roboty několikrát během přednášek přišla řeč. Připomeň si jubilejní 5. ročník na fotkách nebo záznamech jednotlivých přednášek.

FotogalerieZáznam přednášekProgram konference

Ročník 2017

V pořadí 4. ročník konference Barcamp v Hradci Hrálové se nesl v tématu “Z pohádky do pohádky” a my můžeme konstatovat, že jsme si to pohádkově užili. Jaký byl pohádkový Barcamp si můžeš prohlédnout na fotkách nebo záznamech z jednotlivých přednášek.

FotogalerieZáznam přednášekProgram konference

Ročník 2016

"O rok bláznivější." To bylo moto v pořadí 3. ročníku Barcampu v Hradci Králové. Proč byl právě tento ročník bláznivější než ten předchozí si můžeš prohlédnout na fotkách nebo záznamech z jednotlivých přednášek.

FotogalerieZáznam přednášek

Ročník 2015

Po loňském problému s nedostatkem šťávy se organizátoři rozhodli nedostatek napravit. "Bude to mít šťávu" tedy bylo hlavním heslem 2. ročníku Barcampu v Hradci Králové. Jaký byl Barcamp si můžeš prohlédnout na fotkách nebo záznamech z jednotlivých přednášek.

FotogalerieZáznam přednášek

Ročník 2014

"Zapalme Hradec!"" To bylo heslo prvního Barcampu v Hradci Králové... Ale nebojte, Hradec zůstal nepoškozený a odstartoval skvělou sérii konferencí. Jaký byl Barcamp si můžeš prohlédnout na fotkách (záznamy přednášek jsme v prvním hektickém ročníku už nezvládli).

Fotogalerie

Hlavními partnery konference jsou

Dalšími partnery konference jsou

Mediálními partnery konference jsou: